Baletní škola Baláž

Baletní škola Marka Baláže Vás provede světem tance a pohybu pod vedením zkušených pedagogů a tanečníků. Samotný Marek Baláž působil patnáct let na německé baletní scéně a letos otvírá kurzy baletu pro veřejnost. V Brně se jedná o první soukromou baletní školu. Škola je vybavena profesionální baletní technikou i zázemím pro komfortní výuku kurzů. Kurzy jsou určeny pro děti s cílem přípravy na budoucí taneční konzervatoř, ale i pro dospělé jako relaxace a posílení svalstva. Díky individuálnímu přístupu ke každému se kurzu se mohou účastnit lidé všech věkových kategorií a to bez ohledu na tělesné proporce.

Cílem kurzů pro dospělé je především posílení těla a oživení smyslu pro rytmus. Díky individuálnímu přístupu ke každému nehraje roli věk ani pohlaví. Baletem si člověk posílí svalstvo, cvičení působí také jako prevence proti bolestem zad a jeho pravidelným opakováním je možné upravit tělesné disbalance. Hlavní filozofií Baletní školy Marka Baláže je přiblížit balet, který je založen na prvcích taneční choreografie, všem, kteří mají zájem o pohybumění koordinace i relaxace.

Výuka dětských kurzů a kurzů pro mládež probíhá v odpoledních hodinách a je rozdělena do tří kategorií, taneční průprava pro nejmenší (3-6 let), baletní průprava (6-10 let) a klasický balet (10-18 let). Hodiny pro dospělé probíhají v odpoledních a večerních hodinách v souladu s potřebami časově vytížených klientů a jsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. První lekce je pro každého návštěvníka zdarma.

 

 

Pedagogové

 

Marek Baláž

baletní mistr

VÍCE INFORMACÍ

Bára

lektorka

VÍCE INFORMACÍ

Kamil

lektor

VÍCE INFORMACÍ

Veronika

lektorka

VÍCE INFORMACÍ

Jana

lektorka

VÍCE INFORMACÍ

Zita

lektorka

VÍCE INFORMACÍ

Nikola

lektorka

VÍCE INFORMACÍ

Zbyněk

lektor

VÍCE INFORMACÍ