Rozvrh hodin

 
Momentálně připravujeme nový rozvrh, který zveřejníme v nejbližších dnech.
 

 

Rezervační systém je zde od toho, aby Vám zjednodušil a zpříjemnil přihlašování na požadovanou lekci. Vše je možno provést z tepla domova, bez nutnosti kamkoli volat, nebo domlouvat osobně. Máte neustálý přehled o svých výdajích, rezervovaných hodinách a hlavně – nikdy se nestane, že přijdete na hodinu a bude plno. Využitím tohoto systému máte vždy garantováno své rezervované místo.

Jak funguje rezervační systém?

K provedení rezervace na danou lekci/hodinu, je potřeba mít ve svém účtu nabitý tzv. kredit. Nejedná se o nic jiného než o elektronickou formu peněz. Kredit si můžete dobít více způsoby – platbou v hotovosti na provozovně, převodem na bankovní účet, kartou, atp. V současné chvíli podporujeme dobíjení kreditu platbou hotově na provozovně, další platební metody připravujeme.

Jakmile máte v účtu dostatečný kredit k zakoupení požadované lekce/hodiny (kredit se zobrazuje v levém informačním pruhu), klikněte vlevo v hlavním menu na volbu Vytvořit rezervaci. Následně v rozvrhu horní roletkou zvolte požadovaný týden. V levém sloupci rozvrhu pak vidíte datumy k jednotlivým dnům týdne. V rozvrhu jsou vidět jednotlivé lekce. Zobrazena je vždy informace o času konání, ceně, a aktuální zaplněnosti. Kliknutím na políčko přejděte k rezervaci dané hodiny.

Dále zvolte počet míst, která si přejete na danou hodinu rezervovat. Obvyklá volba je 1. V případě, že s sebou berete například kamaráda, zvolte 2, atp. Následně pokračujte kliknutím na tlačítko Rezervovat a rezervace bude dokončena. Systém automaticky zobrazí seznam Vašich rezervací

Na seznam rezervací je možno kdykoli přejít kliknutím na volbu Moje rezervace, v hlavním menu v levém panelu. V případě, že si přejete přihlášení na hodinu zrušit, klikněte na tlačítko storno. Po zrušení rezervace dojde k vrácení kreditu na Váš účet.

S pomocí volby Nastavení, která se nachází také v hlavním menu je možno provést změnu Vašeho uživatelského hesla. Dále je zde možno volbou Historie pohybu kreditu zobrazit veškeré finanční transakce, které byly uskutečněny ve Vašem uživatelském účtu. Vše tak máte stále přehledně pod kontrolou.

REGISTRACE

 

Ceník

 

 
 

Taneční průprava a rytmika pro nejmenší  3-6 let: 4290 Kč  jednou týdně / pololetí

Baletní příprava 7-10 let: 4290 Kč jednou týdně / pololetí

Klasický balet 10-18 let: 4290 Kč jednou týdně / pololetí

Balet pro dospělé začátečníky: 2000 / 10 lekcí

Balet pro dospělé pokročilé: 2000/ 10 lekcí

Moderní tanec: 2000 Kč / 10 lekcí

Fit balet: 2000 Kč / 10 lekcí

Pilátes: 2000 Kč / 10 lekcí

Flamenco: 2000 Kč / 10 lekcí

Individuální lekce: 1200 Kč

U dospělých je první (seznamovací) hodina zdarma a  jedná se o formu kreditu,  takže si hodiny můžete čerpat, jak Vám to vyhovuje!

 

Účet: 276185018/0300

Do poznámky uveďte jméno.